Veľkoobchod

 
 
 

Infolinka: +421 917 961 386 (Po - Pia 7:00 - 16:00)

 
 
Trhák dňa
15.02.2020Dokonca zostáva ešte:
 
 
Reklamné okno
 
 
 
Úvod > Veľkoobchod
 
Dôležitá informácia
 
 

Veľkoobchod

Spoločnosť afg.sk,s.r.o.  poskytuje pre Vás aj veľkoobchodný predaj tovaru ako sú voľnopredajné zbrane, airsoft, obranné prostriedky, luky a kuše. Ponúkame široký sortiment tovaru za prijateľné ceny od rôzných výrobcov.

Pre veľkoobchodnú registráciu je potrebné postupovať podľa uvedených podmienok:

  • V prvom rade je nutné, aby ste sa na našej stránke zaregistrovali prostredníctvom formulára ako 'podnikateľ - firma'.
  • Ďalšou podmienkou registrácie obchodníka a nákup za veľkoobchodné ceny, je zaslanie kópie Výpisu z obchodného registra, resp. živnostenského listu, osvedčenie o registrácii DIČ (pokiaľ ste platcom DPH), zbrojnú licenciu (pri nákupe zbraní a streliva).
  • Uvedené dokumenty a užívateľské meno zákazníka (je potrebné pre vyhľadávanie obchodníka v našom systéme) prosíme zaslať emailom na našu emailovú adresu info@afg.sk

Po obdržaní uvedených dokumentov a ich následnom overení pravosti bude vaša registrácia schválená a následne sa ceny na e-shope zmenia na veľkoobchodné. Nákup môžete samozrejme robiť aj telefonicky prípadne emailom.

Doprava a platby

Veľkoobchodné objednávky posielame prostredníctvom zásielkovej služby. Ceny poštovného nájdete v kolónke ceny dopravy. Expedícia tovaru je každý pracovný deň do 13.00 hod.  Prijaté objednávky, ktoré prídu po uvedenej hodine, budú vybavené nasledujúci pracovný deň. Zásielková služba dopravuje zásielky do 24 hodín.

Zľavy pre príslušníkov policajného zboru

Ďalej ponúkame výrazne zľavy pre príslušníkov policajného zboru, pre mestské a obecné polície a pre príslušníkov ozbrojených síl Slovenskej republiky.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás obráťte prostredníctvom našich kontaktov:

Infolinka: +421 917 961 386


 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia