Vrátenie tovaru do 14 dní

 
 
 

Infolinka: +421 917 961 386 (Po - Pia 7:00 - 16:00)

 
 
Trhák dňa
15.02.2020Dokonca zostáva ešte:
 
 
Reklamné okno
 
 
 
Úvod > Vrátenie tovaru do 14 dní
 
Mám tovar vrátiť spolu s pôvodným obalom?

Tovar sa prosím snažte vracať vždy najlepšie v stave, v akom ste ho preberali - úplné, s kompletnou dokumentáciou, nepoškodený, čistý a podľla možnosti v originálnom obale. Spotrebiteľ totiž zodpovedá za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku zaobchádzania s týmto tovarom inak, než bolo nutné vzhľadom na jeho povahu a vlastnosti.

 
 
Kedy dostanem späť svoje peniažky?

Platby sa snažíme vždy vrátiť v čo najkratšom termíne, najneskôr však do 14 dní od odstúpenia od zmluvy v prípade, že nám bol tovar vrátený. Pri osobnom vrátení tovaru na našej pobočke, Vám čiastku za tovar najčastejšie vyplatíme ihneď na mieste. Pre vrátenie tovaru je potrebné vypísať "formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy", ktorý nájdete na tomto linku.

 
 
Ako môžem tovar vrátiť?
  • Osobne v našej predajni. 
  • Poštou na adresu: Javorová 32/451, 958 04 Partizánske-Veľké Bielice. K tovaru prosím priložte sprievodný list (dostali ste ho ako prílohu v emaily spolu s faktúrou), v ktorom uveďte číslo nákupného dokladu a číslo bankového účtu. Ak chcete sumu použiť priamo na uhradenie novej objednávky, informujte nás o tom. 
 
 
Môžem vrátiť tovar bez udania dôvodu?

U nás presne viete, čo dostanete. Pokiaľ by ste napriek tomu s dodaným tovarom neboli spokojný, môžete ho bez udania dôvodu vrátiť. Tovar môžete vrátiť do 14 dní od prevzatia zásielky. My Vám vrátime peniaze, alebo tovar vymeníme za iný podľa vášho želania.

Budeme však veľmi radi, keď nám svoj dôvod uvediete, lebo nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a chceme svoje služby a výrobky stále zlepšovať. Podrobné podmienky pre vrátenie tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach. Pokiaľ máte tovar zakúpený ako podnikateľ alebo firma, vychádzame v ústrety aj v týchto situáciách, o konkrétnom prípade rozhodneme vždy na základe posúdenia výrobku.

 
 
Dôležitá informácia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia